– Najbliższa edycja –
WROCŁAW
Targi Zielono Mi odbędą się w dniach: 25 i 26 marca w godzinach 11:00-18:00 w inspirującej przestrzeni Zajezdni Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3.

WSTĘP WOLNY


ZAKRES TEMATYCZNY:
- rośliny do domu: palmy, monstery, bananowce, guzmanie, kaktusy, sukulenty, kokedamy, mchy, lasy w szkle,
- meble,
- motywy roślinne na obrazach, plakatach i ilustracjach,
- tekstylia i dodatki (poduszki, narzuty, zasłony, świeczniki),
- modne gadżety z roślinnymi motywami,
- egzotyczne dodatki wnętrzarskie,
- ceramika, doniczki, makramy, kwietniki,
- motywy kwiatowe i ptaki na wielu wzorach,
- motywy inspirowane morzem, plażą egzotyką i stylem wysp kanaryjskich.


PONADTO:

- Fashion Meeting - targi mody autorskiej i wzornictwa- Natural Beauty - targi kosmetyków naturalnych i wegańskich- Słodko Gorzko - festiwal słodkości, kawy i czekolady- Dzika Uczta - zlot food trucków i restauracjiTo jedenasty rok targów Fashion Meeting, które pod hasłem #Kupuj Świadomie ściągają klientów doceniających prace projektantów z najdalszych części Polski. Wielu z nich interesuje się pięknem i pielęgnacją, zwłaszcza naturalnymi i wegańskimi kosmetykami, doceniają niszowe marki i manufaktury.

Grudniową edycję targów odwiedziło ponad 15.000 gości.


Fashion Meeting to największe na Dolnym Śląsku targi mody autorskiej i wzornictwa, podczas których można kupić wyjątkową, oryginalną odzież, obuwie, biżuterię, dodatki, akcesoria, ręcznie wykonane zabawki bezpośrednio od projektantów.


To również doskonała okazja do zapoznania się z ofertą manufaktur kosmetyków naturalnych, dzięki targom kosmetyków naturalnych Natural Beauty, które odbędą się w tym samym czasie.